Lõikekeskuse tööde vastuvõtt ja väljastamine E-R kell 8:00-17:00
Kauplus-salong  E-R kell 8:00-17:00

LASERLÕIKUS- JA GRAVEERIMINE – Kasutame Trotec laserpinki, mis garanteerib kvaliteedi. Võimaldab lõigata ja graveerida/markeerida vineeri, plastikut, nahka ja paberit. Lisaks saab ka graveerida roostevabale metallile, klaasile ja kivile.

VESILÕIKUS – Meie vesilõikuspingi on valmistanud Šveitsi ettevõte Bystronic. Tegu on Baltikumi võimsaima ning suurima vesilõikuspingiga (töölaud 3000×6000 mm), mis suudab lõigata materjale paksusega kuni 200 mm. Võimalus tagada vastavalt tellija soovile täpsust ja lõikepinna puhtust, mis välistab edaspidise mehaanilise töötlemise vajaduse. Vesilõikuspingiga saab lõigata lisaks metallile ka klaasi, marmorit, graniiti, plastikuid, puitmaterjale jne.

Küsi hinnapakkumist


VESILÕIKUS
KVALITEET
Positsioneerimistäpsus kuni +/- 0,05 mm/teljest.
Korduv positsioneerimistäpsus +/- 0,025mm/teljest.
Nurga täpsus 0,02mm/10mm materjalipaksuse kohta.
Vesilõikuse kvaliteet sõltub kasutatavast lõikekiirusest. Vaikimisi pakume tavakvaliteeti tolerantsidega +/- 0,6 mm.
Materjal ei kuumene, seega puudub termiline mõju materjalile.
Vesilõikuse eelised:
Hea lõikekvaliteet ja minimaalne materjalikadu.
Võimaldab lõigata ka tuleohtlikke ning mittemetalseid materjale.
Keskkonnasäästlik, kuna lõikusega ei teki kõrvalproduktina kahjulikke gaase.

LASERLÕIKUS & GRAVEERIMINE
Lasergraveerimine võimaldab erinevate kujutiste kandmist plastikule, puidule, paberile, riidele, nahale, keraamikale, kivile, klaasile, metallile jne. Graveerida ei saa väärismetallidele, kroomitud ning nikeldatud pindadele. Graveerime ümaraid detaile (klaasid, tassid, taldrikud, pliiatsid, vaasid, pudelid jne) ning tasapinnalisi detaile (sisustusplaadid, peeglid, klaasid, elektroonika, kodutehnika jne). Lasergraveerida saab materjale suurusega kuni 700 x 400 mm, kõrgus 170 mm.
Laserlõikuriga on võimalus lõigata erinevaid materjale (plastikut, puitu, paberit, riiet, nahka jne). Laserlõigata saab materjale suurusega kuni 700 x 400 mm, kõrgus 170 mm.
Lõigatava materjali paksus sõltub materjalist. Terast, roostevaba terast, alumiiniumi ja muid metalle lõikame vesilõikusega.